צעצועים התפתחותיים

צעצועים התפתחותיים
[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” background_color=””

חשיבותן של השעות שבהן התינוקות משחקים עם צעצועי התפתחות היא רבה מאד. כל משחק מפתח תכונות רבות הן פיזיות והן קוגניטיביות אצל התינוקות ולכן חשוב לסקרן אותם ולהציע להם בכל פעם משחקים אחרים, שיגרו את חושיהם השונים ויחשפו אותם לשפע של צורות, צלילים ותכונות מרתקות נוספות.

צעצועי ההתפתחות שאנו מוכרים נבחרו בקפידה והם כוללים מבחר גדול מאד של צעצועים שמיוצרים בחברות בין לאומיות שביצעו מחקרים שונים ועל פיהם פותחו משחקי ההתפתחות הללו. חלק גדול מהצעצועים מעודדים את הילדים לבצע פעולות שונות כמו לדוגמה זחילה או הליכה.

כל המוצרים שלנו הם בטיב מעולה ובאיכות חסרת פשרות. אפשר לרכוש אותם בצבעים יפהפיים דבר שאהוב במיוחד על הקטנטנים.
אנו מוכרים את מיטב המותגים המובילים בשוק החל מגיל NB ועד גיל 6-7. ההיצע הנרחב של צעצועי ההתפתחות מכיל שמיכת פעילות הכוללת שפע של אפשרויות שבהן הפעוט מושך או מגלגל את המשחקים הפנימיים, אוניברסיטה תלת שלבית הגורמת לכל הסקרנים להפעיל את האטרקציות השונות, למשוך את החוטים האפשריים, לגלגל את הכדורים ולהשמיע אין ספור של קולות של החומרים השונים.

מבחר של כדורי משחק המתגלגלים תוך השמעת קולות ורעשים חמודים, ספרי פלסטיק שבהם אפשר להביט בתמונות וגם ליהנות מצלילים ומהבזקי אור ההופכים את אחיזת הספר לחגיגה של ממש.

אחד המשחקים הבסיסיים עבור כל ילד הוא קוביות, ללא קשר לכמות המשחקים שיש בבית, זהו הפריט היסודי בתחום המשחק, הם נהנים לערום קובייה על קובייה, לפרק ושוב להרכיב.
בתקופת בקיעת השיניים אנו ממליצים להציע לתינוקות לאחוז את המגוון הגדול של נשכני הגומי שלנו שמקלים ולו במעט על הכאבים בחניכיים.

משחק באמצעות כדורי פעילות מעודדים את התינוקות לזחול כדי להגיע לחפץ מסוים, בשלב מאוחר יותר הם מניחים קוביות וצעצועים על ההליכונים שמעודדים אותם ללכת.
כך הם נהנים מהצעצועים שתורמים רבות להתפתחות שלהם במיוחד בשנים הראשונות.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]