נעלי טרום הליכה

נעלי צעד ראשון

אם הילד עשה את צעדיו הראשונים, זה הזמן לרכוש לו נעלי טרום הליכה. נעלי טרום הליכה מגנות על הרגליים של הפעוט מפני פגיעות אפשריות. נעלי טרום הליכה הן הנעליים הראשונות שהילד נועל ורוכשים אותם בתקופה בה הוא עושה את צעדיו הראשונים, אך עדיין אינו יציב לחלוטין. כאשר הילד יציב בהליכה, רוכשים עבורו נעלי צעד ראשון.

היתרונות של נעלי טרום הליכה

רוב התינוקות מתחילים ללכת בגיל 10 חודשים עד 15 חודשים, חשוב לאפשר לתינוק לעשות את הצעדים הראשונים בקצב שלו ולא לנסות להאיץ בו. ניתן לקנות לפעוט הליכון שמעודד הליכה, אבל רק אחרי שהוא מתחיל ללכת. הליכת הפעוט בכוחות עצמו פותחת בפניו אפשרויות רבות לחקור, ללמוד ולשחק, חשוב להקנות לו תחושת בטחון ולרכוש עבורו נעלי טרום הליכה כבר בשלב הצעדים הראשונים.

נעלי טרום הליכה תורמות להליכה טובה ובריאה יותר. כאשר הפעוט עושה את צעדיו הראשונים כף רגלו מתחילה להתעצב עד למצב שבו הוא יכול ללכת בצורה יציבה. כאשר עונת החורף מתקרבת והרצפה קרה מידיי, נעלי טרום הליכה הן הפתרון מושלם כדי להגן על כפות רגליו מפני הקור. גם בעונת הקיץ, הן מגינות על כפות הרגליים ממשטחים חמים כגון בטון, חול ודשא סינטטי. בנעלי טרום הליכה יש סוליה מיוחדת שמונעת החלקה ומאפשרת לפעוט ללכת בצורה יציבה וטובה יותר.

נעלי טרום הליכה צריכות להיות גמישות ורכות ומותאמות לכף רגלו של הילד. חשוב שיהיה מספיק מרווח לאצבעות לנוע בצורה חופשית ללא מגבלה. נעלי טרום הליכה מדמות מצב בו הפעוט הולך יחף בשלבי ההליכה הראשונים, לכן הן מתאימות גם למצב זחילה, בזכות הרכות והגמישות שלהן.

ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי טרום הליכה במגוון דוגמאות וסגנונות. כיום ניתן למצוא נעלי טרום הליכה מעוצבות המשמשות כפריט אפנתי.

מתי מומלץ לנעול נעלי טרום הליכה?

ניתן לנעול לפעוט נעלי טרום הליכה כבר בשלב הזחילה ולא בהכרח לחכות לצעדים הראשונים, בכל מקרה נעלי טרום הליכה מגנות על כפות רגליו מפני פציעות אפשריות. ניתן לנעול לילד נעלי טרום הליכה עד לשלב בו הפעוט הולך יציב, באופן עצמאי, מבלי להחזיק בריהוט או חפצים מסביבו. חשוב לדעת שנעלי טרום הליכה אינן פוגעות בעיצוב כף הרגל בזמן שהילד עושה את צעדיו הראשונים, בדיוק ההפך. נעלי טרום הליכה תורמות לעיצוב כף הרגל, הן קלות ונוחות מאד עבור הפעוט.

הפעוט בשלבי ההליכה הראשונים מנסה לשמור על איזון, באמצעות נעלי טרום הליכה הוא יכול לשמור על יציבות והוא מקבל יותר בטחון כשהוא עושה את צעדיו הראשונים.

כדאי לבחור בנעלי טרום הליכה איכותיות שעשויות מחומרים טבעיים. מומלץ לרכוש נעליים המספקות תמיכה טובה, נעליים רכות שמחקות את התנועה החופשית של כף רגל יחפה. נעליים ממותג Bobux הן נעלי טרום הליכה איכותיות ומומלצות על ידי ארגון הפודיאטריה האמריקאי כנעליים בריאות לכף רגלו של הילד.

[/fusion_text][fusion_youtube id="WvYCPTIpwys" alignment="center" width="800" height="" autoplay="false" api_params="&rel=0" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" css_id="" /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]