נעלי טרום הליכה ונעלי צעד ראשון

לקראת גיל שנה, התינוקות מבצעים צעדים ראשונים לקראת לימוד ההליכה. בחודשים הללו חשוב לרכוש עבורם נעלי טרום הליכה היוצרים עבורם את היציבות הנחוצה כך שיוכלו לתרגל את צעדי ההליכה הראשונים שלהם.

אפשר לרכוש את נעלי טרום ההליכה שלנו במגוון צבעים ובשפע של דגמים. חלקם בעלי מרקם וצבע אחיד ומקצתם בעלי הדפסים וציורים יפהפיים על הנעליים שמטרתם לעודד את התינוק לנעול את הנעליים ולא להתנגד לפריטים המוזרים שמנסים לנעול לו על רגליו.

כשהתינוקות מתחילים ללכת, מומלץ לקנות עבורם נעלי צעד ראשון כיוון שבסיס ההליכה נבנה בתקופה זו ואיכות ההליכה כעת תשפיע על כל השנים הבאות.

מתוך ההיצע הגדול של יצרני הנעליים, בחרנו למכור את נעלי Bobux. אלה הם נעליים שמיוצרות בניו זילנד על ידי חברה בין לאומית שביצעה מחקרים ופיתחה מוצרים התואמים את רגליהם של הילדים הקטנטנים.

ב-Bobux דוגלים בחשיבה שלצורך התפתחותן של רגליים בריאות לכל החיים יש להעניק להן בסיס איתן ויציב.

הדגמים המובילים של נעלי טרום ההליכה וההליכה שאותם בחרנו למכור הם אלה שקיבלו את אישורו של ארגון הפודיאטריה האמריקאי לכך שהם תורמים לבריאותה של כף הרגל של כל אחד מהילדים הנועלים נעליים אלו.

סוליות הנעליים המיוצרות משילוב של גומי ועור הן רכות, גמישות ונוחות מאד להליכה עבור הקטנטנים.

יועצי המכירות שלנו ישמחו להציע גם לכם את הנעליים המתאימות ביותר לילדכם, הדגם, המידה המתאימה והגוון הרצוי מבין מבחר הצבעים כמו שחור, כחול נייבי, כסף, זהב וגוונים עונתיים נוספים.

נעלי טרום ההליכה של Bobux, נעלי צעד ראשון של Bobux ונעלי צעד שני של Bobux מלווים את לקוחותינו כבר שנים רבות והן מוכיחות שוב ושוב את רמתם המקצועית הגבוהה ואת היציבות הרבה של הילדים כשהם הולכים את צעדיהם הראשונים.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]