מתנות לידה להולדת בן

מארז מתנות להולדת הבן – מתנה מקורית ליולדת

אם יש לך קרובת משפחה או חברה שבדיוק ילדה תוכלי לשמח אותה עם מארז מתנות מפנק במיוחד. מארז מתנה להולדת הבן הוא מתנה משמחת ופרקטית עבור היולדת, תוכלי להפתיע אותה עם מוצרים איכותיים ושימושיים לתינוק שנולד. אצלנו ב-Molly תוכלו למצוא מארזי פרימיום בעיצוב מיוחד, עיצוב קופסאות איכותיות בעיצוב אישי ועוד.

מארז מתנות להולדת הבן מכיל מוצרים מפנקים לרך הנולד. ניתן למצוא מוצרים כגון שמיכה, מגבת, חליפה ראשונה  ליציאה מבית החולים, החליפה כוללת חולצת מעטפת ומכנס רגלית, חיתולי טטרא, כובע לתינוק ועוד. המוצרים מגיעים בתוך קופסה מעוצבת שבה ניתן לכתוב את פרטי התינוק. בתוך הקופסה ניתן למצוא כרטיס ברכה מעוצב.

מומלץ לבחור במארז להולדת הבן המכיל מבחר מוצרים איכותיים, כדאי לבדוק את איכות הבדים של השמיכות וחיתולי הטטרא. יש מארזים שבהם ניתן לרכוש מוצרי טיפוח לתינוק, מומלץ לבדוק את איכותם והאם יש עליהם תווית של משרד הבריאות. בנוסף לכך, מומלץ לוודא שהמוצרים הם היפו אלרגניים ומותאמים לתינוק. במארזים מסוג זה תוכלו למצוא קרם גוף לתינוק, שמן לתינוק, שמפו לתינוק אל דמע, קרם החתלה, ספוג ועוד.

כדאי לבחור במארז מתנות להולדת הבן, שיתאים לצרכי התינוק. מומלץ לבדוק אם קיימת אפשרות לקבל את המארז במשלוח, מה עלות המשלוח, בנוסף לכך, ייתכן ועלות המשלוח מותנית בסכום מסוים או שניתן לאסוף את המארז בצורה עצמאית. כדאי לבדוק האם ניתן להחליף את המארז או חלק מן המוצרים הקיימים בו.

בנוסף לכך ניתן לרכוש מארזים המתאימים גם לתאומים ושלישיות, מתוך מגוון רחב של מוצרים איכותיים ובמחיר השווה לכל כיס. אם יש לתינוק הנולד אחים ואחיות גדולים יותר, ניתן גם לצרף להם מתנה. המארזים מכילים מוצרים איכותיים ושימושיים עבור האם והתינוק, מתוך מחשבה על צרכי התינוק בשלב הראשון של חייו. כל אם תשמח לקבל מארז מפנק שכולל בתוכו בדיוק את מה שהיא צריכה עבור התינוק שלה. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מארזי מתנות להולדת הבן, נשמח לייעץ בכל שאלה או בקשה, תוכלו לפנות אלינו בטלפון, במייל או דרך טופס ליצירת קשר.

בייבי מולי חיבוק מפנק