מארזי מתנה לנשים אחרי לידה

מארז מתנה ליולדת

באתר מולי Molly אפשר לרכוש מגוון רחב של מארזים יוצאי דופן המכילים מוצרים שימושיים רבים עבור היילוד. המארזים היפהפיים שלנו המגיעים לבתי החולים ברחבי הארץ או לביתה של היולדת הם אטרקציה לאור הבידול הרב שלהם.

הקו המנחה אותנו הוא להציע ליולדות פריטים שונים שיעזרו לה בחודשים הראשונים כדי להקל עליה ולהעשיר את מלאי המוצרים שקיימים ברשותה או שרכשה לקראת הלידה. אנו מכינים מארזים בגדלים שונים ובתקציבים שונים וממליצים למזמינים היצע נרחב של אפשרויות למוצרים שונים שייארזו עבור היולדת.

כל הפריטים שלנו מיוצרים מבדים בטיב מעולה ובאיכות מצוינת, דגמים יפהפיים המתאימים לבנים, בנות וללידות של תאומים ושלישיות. בכל מארז מצויים פריטים נחוצים בלבד, אנחנו לא מחזיקים מוצרים שאינם בטיב מעולה או מוצרים שאין להם תכלית.

המבחר שלנו כולל ביגוד ראשוני כמו בגדי גוף בשלל גוונים והדפסים מסקרנים, מכנסי רגלית בשלל צבעים המולבשים באופן מדויק על הרגל, חליפות ביגוד לתינוקות בדגמים מרתקים ההופכים כל תינוק למיוחד בנראותו.

הצורך בשמיכות הוא תמידי ולכן אנו מציעים לבחור למארז פריט מתוך שלל שמיכות פרווה רכות ודו צדדיות. הן כוללות ציורים מעניינים שהתינוקות שמחים להביט בהם, או שמיכות קורל מעוצבות ונעימות למגע.

את המגבות הנארזות במארזים אפשר לרכוש בכמה גוונים מובילים, הן כוללות קפוצ'ון ונוחות מאד לאחיזת התינוק לאחר האמבטיה, כמו כן אפשר להוסיף סדינים צבעוניים למיטה, סדיניות פלנל וחיתולי טטרא מעולים.

להשלמת המארז אנו מוסיפים משחק קטן לשבועות הראשונים, נחשוש או נשכן גומי יפהפה. הקופסה עצמה, נשארת במשפחה ואפשר לאחסן בה את המשחקים של התינוק.

מאחלים לכם מזל טוב, המון אושר ונחת עם התינוקות שאך הגיחו לעולם.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]