שמי קרן אלקנר,

הקמתי את Molly  לפני עשור מתוך אהבה לעולם האימהות, תינוקות וילדים. בעלת ניסיון רב בעולם הקטנטנים ומלבד Molly שזה הבייבי האישי שלי, ניהלתי ברשת המובילה בארץ בתחום התינוקות שנים רבות.

מרתק אותי לקחת חלק ברגעים קסומים ומשמעותיים. החל מרגע הלידה ועד גיל ההתרוצצות והשתובבות.

עולם הגירויים של הקטנטנים הכולל צעצועי התפתחות איכותיים, הנבחרים בקפידה על ידי. טקסטיל משובח וייחודי, שמיכות, מגבות והלבשת תינוקות וילדים. בחירת בדים, טקסטורות, וצבעים והכל תואם לצרכים ולדרישות, מעוצבים בטוב טעם ובמחירים נוחים. אני אחראית על חלק מפיתוח וייצור הטקסטיל למארזים ובנוסף יבואנית בלעדית של מגוון מותגים.

אני נהנית לקום כל בוקר, להגיע אל הסטודיו שלי ברמת השרון ולפגוש אמהות, לתת להן שירות, לענות על צרכיהן עם מוצרים איכותיים, ייחודים וכמובן הרבה אהבה וסבלנות.

תחום ההתמחות שלי בראש ובראשונה הוא "מארזי מתנה ללידה" – אני מרכיבה "ורוקחת" מארזי מתנה עם הרבה תשומת לב ליולדת ולתינוק. במארזי המתנה אני משלבת מוצרים יעילים, פרקטיים ומשובחים הנארזים באהבה, שיק ותשומת לב לפרטים הקטנים שהופכים מתנה למושלמת.

מארזי המתנה מוצעים במחירים נוחים, המתאימים לכל תקציב ולכל מטרה בין אם היולדת היא חברה קרובה, בת משפחה או פרטנרית לעבודה. ניתן להרכיב מתנה בהתאמה אישית, עם משלוחים לכל חלקי הארץ.

אתם מוזמנים  להגיע לסטודיו הקסום שלי ברמת השרון למצוא מגוון רב של מוצרים לאם ולתינוק,  מוצרים המתחדשים מדי יום.

שלכם,

קרן אלקנר

בעלת החברה

מולי - קרן אלקנר